MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 11209183
nr 1120 9183
Bokskåp
sent 1800-tal, bemålat, längd: 102 cm, djup: 52 cm, höjd: 220 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:34:04
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Bokskåp
Kondition: slitage, skador
nr 1120 9183
Bokskåp
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
måndag 31 juli 2017 |